/ O Firmie

Witamy na stronie Kornik Producent Mebli dopasowanych do Twego Stylu

Kornik to firma z doświadczeniem zdobytym w kraju jak i poza granicami  w zakresie produkcji i montażu mebli na zamówienie, według indywidualnych projektów na dowolny wymiar. Dla Państwa potrzeb wykonujemy: meble kuchenne, szafy, garderoby, zabudowę wnętrz oraz meble pokojowe.

Nasza firma zmienia się wraz z modą na rynku meblarskim, odświeżamy nasza wiedzę w zakresie nowych systemów poprzez kursy i realizacje projektów. Bazując na doświadczeniu i wiedzy zdobytej o najlepszych dostępnych materiałach i śledząc najnowsze trendy w meblarstwie i desiningu jesteśmy w stanie sprostać każdym wyzwaniom.  Dzięki naszym usługom będziesz w stanie dopasować meble do Swojej przestrzeni a nie przestrzen to gotowych mebli ze sklepu


 Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, przygotowujemy projekt, który pomaga w możliwie najlepszy sposób zobrazować efekt naszej pracy. Jako producenci mebli oferujemy Państwu pomiar, doradztwo, produkcję mebli, transport, montaż i gwarancję. Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty oraz skorzystania z naszych usług.

 

Jesteśmy także na Facebooku, sprawdź już teraz nasze najnowsze realizacje. 

/ galleries